Дніпропетровщина отримала від Чехії генератори
18 Січня 2023, 9:55
Три потужні генератори, що забезпечуватимуть роботу водоканалів у разі відключення електрики, днями отримав обласний центр. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на голову Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка.
Зазначається, що прилади різної потужності: один – 830 кВт і два по 550 кВт.
За даними посадовця, їх передали Кривому Рогу та Кам’янському. Генератори живитимуть насоси водоканалів у разі відсутності електрики.
Раніше техніку для українських водоканалів, які постраждали через війну, передала Німеччина.
Фото: телеграм Валентина Резніченка