Все про українців на Батьківщині й за кордоном
ВАЖЛИВО

Сьогодні відновлює роботу столичний Ботанічний сад ім. Гришка

28 Травня 2022, 17:18

Сьогодні відновлює роботу столичний Ботанічний сад ім. Гришка. Напередодні у київському ботанічному саду діяла тривала заборона на його відвідування, оскільки цю локацію ретельно перевіряли вибухотехніки ДСНС.

Найцікавіше, що під час обстеження території на предмет наявності вибухонебезпечних предметів, тут, окрім чотирьох снарядів часів Другої світової війни, нічого загрозливого, на щастя, не виявили. До речі, ці снаряди майже 80 років пролежали… всього за 8 метрів від пішохідної доріжки!

У Київській міській військовій адміністрації, після отримання відповідного висновку піротехніків, повідомили, що Ботанічний сад ім. Гришка від 28 травня повністю безпечний для відпочинку і гостинно чекає на гостей.

Громадяни можуть відвідати його із 8-ї до 21-ї години, зазначили у міській військовій адміністрації.

Фото: Київська міська військова адміністрація