«Примари» ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів у Криму
15 Грудня 2025, 12:30
Фахівці української воєнної розвідки завдали чергового удару по російських силах у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомили в телеграм-каналі ГУР, передає ІА «Ре-Інформ».
На території півострова бійці спецпідрозділу ГУР «Примари» вивели з ладу дві радіолокаційні системи противника. Йдеться про РЛС 39Н6 «Каста-2Е2» та РЛС 96Л6, які входять до складу зенітно-ракетного комплексу С-400 «Тріумф».
Знищені радари виконували важливу функцію під час виявлення повітряних цілей і забезпечення бойової роботи російських систем ППО. Їх ліквідація суттєво послабила можливості окупантів контролювати повітряний простір півострова.
Втрата таких елементів ППО завдає противнику не лише тактичної, а й значної фінансової шкоди, адже подібні РЛС є високовартісними й дефіцитними.
Раніше ми повідомляли, що бійці ГУР спалилидорогий російський комплекс ППО «Бук-М3» у Запорізькій області.