Все про українців на Батьківщині й за кордоном
ВАЖЛИВО

Міненергетики: До 15 квітня триває прийом заяв на доплати працівникам аварійно-відновлювальних бригад

9 Квітня 2026, 16:24

До 15 квітня підприємства критичної інфраструктури мають встигнути подати документи, щоб їхні фахівці отримали державну допомогу за березень – додаткові 20 тисяч гривень. Про це ІА «Ре-Інформ» повідомляє з посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики України.

За роботу в лютому виплати вже отримали понад 14 тисяч фахівців: енергетики, газовики, комунальники, залізничники та працівники водоканалів. На це Уряд спрямував понад 280 мільйонів гривень. У лютому вони цілодобово працювали під час морозів і крижаних дощів, щоб повернути українцям тепло та світло.

До урядової програми відтепер також долучені підприємства, які ліквідовували наслідки російських обстрілів та аварій за зверненням Київської міської та обласних військових адміністрацій або пропустили термін подання заяв.

Таким чином, єдиний перелік підприємств міститиме два списки: основний – за березень і додатковий. У додатковий увійдуть компанії, які раніше не подали своїх працівників або не були внесені до переліку. Для них не діятиме обмеження на кількість працівників у заявці. Додаткове подання здійснюватиметься через портал «Дія» до Міністерства цифрової трансформації.