ТОТ Херсонщини окупанти створили черговий гурток колаборантів
6 Серпня 2023, 18:17
Нещодавно на тимчасово окупованих територіях Херсонщини завершено формування так званої місцевої «громадської палати». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Центр національного спротиву.
Зазначається, що мова йде про фейковий орган без повноважень, який має на меті створювати ілюзію громадянського суспільства у рф. За фактом палата видає «посвідчення громадського діяча» й надає оцінку «законодавчим ініціативам». Керівний склад палати назначається президентом країни-агресорки.
«Сертифіковані» громадські діячі на виборах виконують бутафорну роль спостерігача. Саме тому у кремлі згадали про регіональні осередки палати на ТОТ, адже наразі там триває підготовка до псевдовиборів у вересні.
Херсонський осередок очолив ігорь качур – місцевий зрадник, який до війни продавав взуття. Проте перше засідання провів заступник сальдо – росіянин ігорь чугаєв, який за фактом керує регіоном.
У ЦНС зазначають, що члени цього псевдо «органу» вчиняють злочин, адже офіційно працюють на окупантів, й нестимуть відповідальність за свої діяння у передбаченому чинним українському законодавством порядку.
Нагадаємо, що на ТОТ окупанти шукають дітей, які не ходять до російських шкіл.