Третю партію гуманітарної допомоги від Польщі отримала Вінницька область
29 Грудня 2022, 13:16
Днями від Свентокшиського воєводства Республіки Польща Вінниччині передали 17 генераторів FOGO F 6001 TRE різної потужності, палети м’ясних консервів і сухих сніданків, таблетки для очищення води й інші необхідні речі. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук голови Вінницької ОВА Сергія Борзова.
Зазначається, що загальна сума допомоги складає чверть мільйона злотих.
Її розподілять на громади відповідно до звернень, які надходять до обласної військової адміністрації. Першочергово планують забезпечити генераторами заклади охорони здоров’я області.
Допомогу з Польщі розвозитимуть громадам регіону, а також Херсонської, Миколаївської та Донецької областей.
Нагадаємо, нещодавно Вінниця отримала намети для обігріву з мінікухнею від німецького міста Карлсруе.
Фото: фейсбук Сергія Борзова