Все про українців на Батьківщині й за кордоном
ВАЖЛИВО

Японські партнери передали Миколаєву партію нової техніки для ремонту доріг

22 Квітня 2025, 15:55

Фото: Миколаївська міська рада

П’ять одиниць техніки передали комунальному підприємству міста «ЕЛУ автодоріг». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Миколаївську міську раду.

«Серед отриманої допомоги чотири дорожні катки та фреза-ресайклер фірми Sakai. Вся техніка надсучасна. Вона допоможе нашим фахівцям швидше і якісніше виконувати свою роботу», — йдеться у повідомленні.

Надання техніки є продовженням співпраці з японськими партнерами у сфері перероблення будівельного сміття у будівельні матеріали, а також будівництва доріг в обласному центрі.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич оглянув техніку та подякував іноземним партнерам.

«Я дякую Уряду Японії за постійну співпрацю та підтримку нашого міста. Думаю, що найближчим часом ця техніка вийде на вулиці Миколаєва і містяни зможуть відчути покращення якості доріг у місті», — сказав посадовець.

Раніше ми повідомляли, що Миколаївщина отримала сучасну техніку від Кореї.