У Японії запрацював перший український книжковий клуб
29 Липня 2023, 14:29
Нещрдавно почав працювати перший у Японії український книжковий клуб «Літературні вечорниці в Токіо». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Посольства України в Японії.
У диппредставництві зазначають, що клуб запрошує усіх охочих на перші заходи. Зокрема:
· 30 липня о 18:00 (Токіо) в режимі онлайн відбудеться обговорення книг «Амадока» та «Фелікс-Австрія» із Софією Андрухович (посилання на Zoom);
· 5 серпня о 18:00 (Токіо) — презентація книги Андрія Зелінського «Семенові зорі» (посилання на Zoom);
· 27 серпня о 18:00 (Токіо) — презентація книги Катерини Зарембо «Схід українського сонця» (посилання на Zoom).
«Скористайтеся унікальною можливістю поспілкуватися із талановитими авторами та подискутувати з ними стосовно прочитаних книг», — додали у Посольстві.
Нагадаємо, що Японія запропонує Україні нові технології для післявоєнного відновлення.
Фото: фейсбук Посольство України в Японії/Embassy of Ukraine in Japan/在日ウクライナ大使館