У столиці Угорщини відкрили виставку, присвячену українським жінкам в умовах війни
13 Серпня 2023, 19:31
Нещодавно в Будапешті відкрили фотовиставку авторства української фотохудожниці Людмили Азарової та психологині Лариси Пиляєвої під назвою «It’s me». Вона присвячена українським жінкам в умовах війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Посольства України в Угорщині.
Зазначається, що у відкритті експозиції взяли участь тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Іштван Балог, заступник мера м. Будапешт Габор Керпель-Фроніус, мер ІІІ району м. Будапешт доктор Ласло Кіш і кінопродюсерка Агнеш Патакі.
У своїй промові Іштван Балог відзначив силу та незламність наших жінок, які в умовах війни не лише продовжують будувати сім’ї, виховувати дітей, працювати, а й нерідко боронять нашу державу на фронті від російського агресора.
Крім того, присутні мали можливість послухати відомі українські пісні у виконанні української співачки Вікторії Колосової.
Посольство висловило щиру подяку галереї Ersenyös Galéria, мерії ІІІ району м. Будапешт (Обуда) та міжнародній громадській організації «Carpathian Platform» за організацію та проведення заходу, а мерії Будапешта — за підтримку.
Виставку можна відвідати до 28 серпня в Ersenyös Galéria за адресою: 1033 Budapest, Fő tér 2.
Нагадаємо, в Кабміні відкрилася фотовиставка «Прикордонники і прикордонниці: сім’я і війна».