На Київщині відремонтували дитячі садки, які були пошкоджені під час окупації
10 Вересня 2023, 15:37
В області вже відновили 67 садочків, які були пошкоджені внаслідок війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Київської обласної військової адміністрації.
Зокрема відновили Гаврилівський заклад дошкільної освіти № 10 «Веселка» Бучанської громади. Сьогодні його відвідують 190 дітей.
Зазначається, що під час активних бойових дій заклад був пошкоджений: вибиті вікна та двері, частково зруйновані дах, фасад, внутрішні стіни й сантехніка. Також була виведена з ладу електромережа, пошкоджені ігрові майданчики й асфальтовані доріжки.
У садочку провели капітальний ремонт фасаду, даху, замінили вікна та зовнішні двері, частково замінили сантехніку й електромережу. Оновили кухонне обладнання та начиння. Також частково відновили укриття.
Загалом, під час окупації регіону було пошкоджено 86 закладів дошкільної освіти.
Нагадаємо, раніше на Київщині відкрили відбудований Литвою дитсадок.